Sveiki, aš Paulius - Didžejus ir renginių vedėjas: 15 metų patirtis; Vedu renginius lietuvių, anglų ir rusų kalbomis; "Viskas viename" paslaugos: scenarijus, vedėjas, DJ ir aparatūra.
Žiūrėkit mano slideshow
uždaryti < >
Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj
Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj

Giedrė, specialistė personalo vadybai (Valstybinis patologijos centras)

Pauliaus uždegantis optimizmas, smagūs žaidimai ir gebėjimas išjudinti net ir nedrąsią publiką sukūrė puikią šventinio mūsų kolektyvo vakaro nuotaiką ir ilgai išliekančius jo įspūdžius. Dar gerą savaitę po renginio žmonės kalbėjo apie tai, kad "buvo linksma kaip niekada". Ačiū!

Paulius Markulis

+370 686 30919, paulius@veduirgroju.lt
Facebook: Paulius Markulis

pauliusdj@gmail.com
© All rights reserved.