Sveiki, aš Paulius - Didžejus ir renginių vedėjas: 15 metų patirtis; Vedu renginius lietuvių, anglų ir rusų kalbomis; "Viskas viename" paslaugos: scenarijus, vedėjas, DJ ir aparatūra.
Žiūrėkit mano slideshow
uždaryti < >
Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj
Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj Paulius Markulis - renginių vedėjas ir dj

Linas ir Julija

Dėkojame Pauliui už linksmą ir įsimintiną vestuvių vakarą. Kviesdami nežinomą renginių vedėją bijojome nudegti, bet tikrai neapsirikome. Pauliaus pramogos išjudino visus svečius. Per šokius Paulius sutiko pagroti ir mūsų pageidaujamas dainas, šoko visi, net tėveliai. Ačiū tau!

Paulius Markulis

+370 686 30919, paulius@veduirgroju.lt
Facebook: Paulius Markulis

pauliusdj@gmail.com
© All rights reserved.