Giedrė, specialistė personalo vadybai (Valstybinis patologijos centras)

Pauliaus uždegantis optimizmas, smagūs žaidimai ir gebėjimas išjudinti net ir nedrąsią publiką sukūrė puikią šventinio mūsų kolektyvo vakaro nuotaiką ir ilgai išliekančius jo įspūdžius. Dar gerą savaitę po renginio žmonės kalbėjo apie tai, kad "buvo linksma kaip niekada". Ačiū!

Kristina Einorytė (UAB Skonis ir kvapas)

Rekomenduoju. Aukščiausias lygis ir priimtinos kainos! Šaunuolis.

supermama.lt forumas

Na ką, ėjo ir praėjo mano vestuvės, bet tokios pasakiškos buvo, kad nieko nekeisčiau Šiandien galiu drąsiai sakyti - Paulius veža ++ Aišku, viskas galiausiai praėjo ne pagal programą, bet taaaip linksma buvo, kaip jau seniai nėra buvę. Jis ten mums ir už vedėją, ir už didžėjų, ir už vertėją (nes internacionalinės vestuvės) buvo, spirgas toks visus išjudino, nepakartojamai! Išsiskirstėm ne todėl, kad nebebuvo ką veikti, o todėl, kad nebepastovėjom ant kojų - šoko net tie, kurie niekada niekur nešoka

Linas ir Julija

Dėkojame Pauliui už linksmą ir įsimintiną vestuvių vakarą. Kviesdami nežinomą renginių vedėją bijojome nudegti, bet tikrai neapsirikome. Pauliaus pramogos išjudino visus svečius. Per šokius Paulius sutiko pagroti ir mūsų pageidaujamas dainas, šoko visi, net tėveliai. Ačiū tau!

© All rights reserved.